Úvod »POZEMKY» Pozemek Labské Chrčice


        

Pozemek Labské Chrčice

 

naše cena:
1 449 000 Kč

Nabízím Vám na prodej pěkný stavební pozemek v obci Labské Chrčice. Na pozemku lze postavit dle územního plánu rodinný dům venkovského typu.

Jedná se o krásný pozemek na klidném místě v obci, který navazuje na současnou zástavbu domů. Je situován na jih. Veškeré sítě, které obec má jsou vzdáleny cca 50 m od hranice pozemku.

Připojení na sítě voda - kanalizace realizuje obec, náklady na připojení hradí kupující. Dále je zde možné připojit se na plyn a elektřinu.

Obec Labské Chrčice se nachází 3 km od města Týnec nad Labem a 13 km od města Kolína od města Přelouče.

Obec náleží do Pardubického kraje a příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Přelouč, protože se však nachází v těsné blízkosti hranic se Středočeským krajem, byla mu tam přidělena pošta v Týnci nad Labem a i malí školáci navštěvují školu v Týnci nad Labem.

V těsné blízkosti se nachází město Chvaletice, které je známé především díky uhelné Elektrárně Chvaletice, která dříve využívala vodní dopravu uhlí po Labi do vodního přístavu Chvaletice. V blízkosti je také obec Kladruby na Labem, kde se nachází národní kulturní památka - proslulý hřebčín s chovem kladrubských běloušů.

1 449 000 Kč za nemovitost - k jednání

pozemek Labské Chrčice

Klidná část obce

1082 m2

Ing Tomáš Chrastil

tel. 602320140

ZGExMDg