KONTAKTY

ATOM REALITY
Ing. Tomáš CHRASTIL
Politických vězňů 98
tel: +420 602 320 140
info@atomreality.cz
Kolín 280 02
www.atomreality.cz

NOVINKY

arr3Daň z nemovitostíPokud jste v minulém roce prodali, nebo naopak koupili nemovitost, musíte podat nové přiznání k dani... arr3NabídkaVšechny nabízené nemovitosti na těchto stránkách jsou v současné době aktuální.... arr3Ceny včetně všech poplatkůCeny uvedené u všech nemovitostí jsou konečné a zahrnují veškeré poplatky související s nákupem... arr3Právní službyKupní smlouvy včetně advokátní úschovy pro nás zajišťují : Mgr. Adéla Chrastilová a JUDr. Jan...

 

 

 


OD NAŠICH KLIENTŮ

Vážení klienti,

děkujieme Vám za důvěru, kterou jste do nás vložili, jsem velmi rád, že mohu inzerovat Vaše reference na naši práci. Velmi děkuji.

Tomáš Chrastil

(všechna hodnocení jsou zveřejněna na stránkách realityní komory https://www.realitnikomora.cz/clenove/makleri/Tomas-Chrastil_121792)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spolupráce s panem Ing. Chrastilem při prodeji bytu v Kolíně byla po všech stránkách skvělá. Vysoce profesionální jednání, příprava dokumentů, dodržování sjednaných termínů až po celkovou rychlost prodeje k naší plné spokojenosti. Mohu vřele doporučit dalším zájemcům o prodej nebo koupi nemovitosti.

D.H.

Spolupráce s panem Chrastilem byla vynikající.Prodej nemovitosti zrealizoval rychle a k naší velké spokojenosti.Jeho profesionalitu a přístup ke klientovi můžeme jen doporučit.

M.Š.

S jednáním pana Chrastila jsme byli velice spokojeni. Koupě nemovitosti proběhla naprosto bez problémů. O všem jsme od něj byli informováni, co slíbil, to dodržel. Pan Chrastil je profesionál, který vysoce převyšuje dnešní standard makléře.

M.B.

Tomáš je člověk na svém místě. Naprostá profesionalita, lidskost a přístup me do slova a do písmene překvapil. Z předešlých zkušeností jsem byla k jakémukoli makléře nedůvěřivá, ale Tomáš mě za malou chvilku přesvědčil o tom, že on je PAN makléř, klobouk dolu před ním, ostatní rádoby makléři by se od něj měli učit. Teším se na další spolupraci a děkuj.

N. CH. 

Naprostý profesionál ve svém oboru s lidským přístupem. Touto cestou jestě jednou děkujeme za 2 prodeje nemovitostí. A rozhodně doporučuji zvolit Pana Chrastila k prodeji nemovitosti.

P.V.

Nemuzu napsat nic jiného nez pan Chrastil vynikající,vše bez jediného problému!rozhodne doporučuji všem!

I.K.

Výborná spolupráce od prvního kontaktu až k dokončení celé transakce. Pan Chrastil je profesionál na svém místě, který vám dobře poradí a ušetří spoustu času i starostí s nutnou administrativou. Jeho služby tak mohu vřele doporučit.

M.P

Přístup, ochota a celkové jednání pana Ing. Chrastila je na profesionální úrovni. Pokud budu prodávat v budoucnosti nějakou nemovitost, není jiné varianty, než znovu oslovit přímo pana Chrastila. Ještě jednou bych chtěl poděkovat za jeho služby.

L.D.

Mohu doporučit všem, kterí chtějí prodat nemovitost. Přístup pana Chrastila ke klientovi je naprosto profesionální. Vše vysvětlil a dokladově zajistil. Pravidelně informoval o stavu situace a operativně řešil na základě dohody. Je to ve svém oboru profesionál.

P.Š.

S panem Chrastilem jsem byl jako prodejce nemovitosti velice spokojen. Vše proběhlo, tak jak bylo domluveno. Vyzdvihl bych pravidelnou komunikaci, upozornění na rizika spojená s prodejem a právní servis. Jsem rád, že mohu doporučit.

M.Š.

Dobrý den,máme velice dobré zkušenosti s realitním makléřem panem Ing.Tomášem Chrastilem. Prodal naší nemovitost za velmi krátkou dobu a velice dobrých podmínek. Postaral se o veškerý právní servis a o všechny náležitosti s tím spojené.Za nás mohu vřele doporučit. s pozdravem

R.H

Služeb pana Chrastila jsme využili pro prodej bytu - jeho přístup byl rychlý, profesionální. Pan Chrastil je velmi ochotný, vstřícný, umí poradit a dané problematice rozumí. Naprosto bez problémů byly i jím zajištěné právní služby a ostatní servis. Prodej bytu proběhl rychle, bez průtahů a komplikací. Jeho služby vřele doporučujeme.

K.T.

Velmi profesionální a zároveň lidský přístup. Veškeré smlouvy a související dokumentace bez chyby (nechával jsem si ověřovat svým právníkem). Konečně někdo, u něhož profese "realitní makléř" nemá negativní konotaci. Mohu všem jenom doporučit (respektive již vřele doporučuji svým známým).

J.P.

Služeb pana Chrastila jsem využil při prodeji bytu a mohu jeho služby jen doporučit. Na všechna jednání byl dokonale připraven a všechny úkony prováděl bez odkladů. Nejvíce ale oceňuji jeho přátelské jednání i ochotu vyhovět specifickým požadavkům.

P.S.

Služeb ing. Chrastila jsme využili při prodeji našeho staršího menšího bytu a následné koupi bytu nového, většího. Rychlost, spolehlivost, ochotné jednání, profesionální a přátelský přístup. Doporučujeme nejen svým známým.

P.M.

Po velmi nepříjemné zkušenosti s jinou realitkou jsme využili služeb ing.Chrastila - Atom reality. Spolupráce k naší naprosté spokojenosti, rychlost, ochota, slušné jednání, spolehlivost, profesionální přístup! Doporučujeme všem svým známým.

Z.K.

Pan ing.Chrastil prodal náš rodinný dům velmi rychle, moc oceňujeme nejen jeho profesionalitu a korektní jednání, ale i přátelský přístup a obětavost se kterou se nám vždy věnoval.Vše bylo z jeho strany precizně připraveno a vždy podle dohody.Po těchto zkušenostech jsme ho pověřili prodejem další nemovitosti.Všem doporučujeme jeho služby.

V.K.

Služby RK Atomreality jsem využila již podruhé, a vždy jsem byla naprosto spokojená. Nebyl to jen osobní přístup, ale především profesionalita a velmi férové jednání. Pana ing.Chrastila si velmi vážím a ráda doporučím.

E.H.

Při prodeji bytu jsme s bratrem ocenili rychlost, serióznost a ochotu pana ing. Chrastila. Určitě doporučíme tohoto makléře všem našim známým.

J.P.

Profesionální a při tom velice přátelské a srozumitelné jednání. Vše dodržováno dle vzájemných domluv.

F.S.

S kanceláří pana Chrastila jsme byli velmi spokojeni. Nejen, že vše proběhlo klidně, bez jakýchkoliv zádrhelů a zmatků, ale hlavně nás překvapil milý a vstřícný způsob komunikace.

M.S.

Děkuji kanceláři atom reality, za bezproblémový prodej domu s celkovým perfektním servisem a ochotou s jakou se o nás pan Chrastil staral.

S.M.

Chci  Vám ,pane Chrastil, poděkovat za spolupráci při prodeji bytu. Bylo to rychlé, solidní a profesionální. V dnešní době se s tím člověk už málo kdy setká.
Tak ať se Vám daří i do budoucnosti a ještě jednou děkuji.

J.K.

Vážený pane inženýre, děkuji Vám za Vaši profesionální práci při prodeji našeho domu. Děkujeme Vám, že jste se nám postaral o prodej domu i za velmi těžkých a složitých podmínek, které nás potkaly. Jsme Vám s manželem velmi vděčný.

A.P.

Dobrý den pane Chrastile,

děkuji vám za profesionální přístup a velmi slušné jednání při prodeji našeho rodinného domu. Přeji vám mnoho dalších spokojených klientů.

S pozdravem L.P.

 

 

NTc5NjdlMW