Úvod »» Rodinný dům se stodolou Podmoky


        

Rodinný dům se stodolou Podmoky

 

naše cena:
5 980 000 Kč

Nabízím Vám na prodej krásnou usedlost v obci Podmoky. Obec podmoky se nachází na hranici Středočeského kraje a kraje Vysočina. Objekt je zasazen do srdce obce. Nemá prakticky žádné přímé sousedy. Je jasně definovaný obvodovou zdí, která tvoří hranici pozemku. Zároveň poskytuje skvělé soukromí pro trávení volného času. Zahrada je v mírném terénu směrem na jih. Jsou na ní vzrostlé okrasné i ovocné stromy, ty tvoří příjemné klima v horkých letních dnech.

Objekt je složen z několika budov. Hlavní je obytná. Dispozičně je řešena jako 4+1. Je v dobrém technickém stavu a je dobře udržována. Dominantní místností je velký obývací pokoj, který se nachází uprostřed domu a je přístupní z centrální chodby. Kuchyň je situována směrem do dvora a vjezdu, za ní je jedna ze tří ložnic. Další dvě menší ložnice jsou na druhém konci centrální chodby. Dům má dvě koupelny. Jednu hlavní s vanou, sprchovým koutem a toaletou (zde je i podlahové topení) a druhou, která slouží i jako technická místnost. Po celé délce obytné části je krásná prosklená, prosvětlená veranda s posezením a výhledem do zahrady. Nad celým domem je velký půda.

Druhý objekt, který je na pozemku je velká garáž pro dvě auta nebo pro techniku na zahradu. Nad ní jsou ještě další úložné půdní prostory.

Třetí objekt je spojen s hlavní obytnou budovou. Jedná se o stodolu spojenou s kotelnou. Zde je technické zázemí domu a skladové prostory (80 m²).

Na zahradě najdete zde několik zón pro různé aktivity. Posezení je realizováno pod zastřešeným přístřeškem (26 m²) na zpevněné ploše (88 m²). Nabízí prostorový komfort pro větší rodinu a je zde krb i s udírnou. Za posezením je ohniště. Uprostřed zahrady je větší bazén se zastřešením.

Vytápění domu zajišťuje kotel se zásobníkem na tuhá paliva a případně elektrokotel. V obývacím pokoji jsou na přitopení kamínka.

Vřele doporučuji prohlídku.

5 980 000 Kč za nemovitost

RD Podmoky

Včera

Smíšená

Velmi dobrý

Samostatný

Centrum obce

Přízemní

270 m2

150 m2

1885 m2

1615 m2

15 m2

1

Dálkový vodovod, Studna

Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva

Veřejná kanalizace, Septik

230V, 400V

Asfaltová

Třída G - Mimořádně nehospodárná

Tomáš Chrastil

tel. 602320140

MzEwZTdkM