Úvod »» Rodinný dům Býchory


        

Rodinný dům Býchory

 

naše cena:
12 490 000 Kč
OMLOUVÁM SE, TATO NEMOVITOST JE NYNÍ Z NABÍDKY STAŽENA.

Obývací pokoj s kuchyní o velikosti 45 m² má velká francouzská okna a přímý vstup na terasu o ploše 27 m2. Jedná se o hlavní obytnou místnost domu na trávení společného času. V patře jsou čtyři samostatné ložnice (jedna se šatnou) a koupelna s vanou. Schodiště je pěkné světlé a široké.

Dům je celkové uzpůsoben pro větší rodinu. Nachází se na krásném a klidném místě. Zahrada je u domu situována vjezdem od východu po západ za domem. Dominantní stranou je jih. Francouzské dveře z domu jsou na jih i západ z obývacího pokoje i ze samostatné bytové jednotky. Místo poskytuje vysoké soukromí na trávení volného času.

Vytápění je zajištěno úsporným podlahovým systémem v celém domě. V obývacím pokoji je navíc příprava na krb. Výkonné solární panely na střeše domu pomáhají ohřívat teplou vodu v akumulační nádrži o objemu 300 litrů v technické místnosti.

Dům je postaven z cihel i integrovanou izolací hloubky 440 mm, což zajišťuje nízkoenergetický standard. Podlahy jsou pokryty laminátovou podlahou v kombinaci s dlažbou. Vnější elektrické rozvody připraveny na pojezdovou bránu, osvětlení domu, předokenní žaluzie. Retenční nádrž na dešťovou vodu o objemu 7 m3 je instalována u domu. U domu je vybudována terasa cca 27 m² v západní části pozemku a zpevněné plochy ze zámkové dlažby na parkování dvou vozidel u vjezdu. Střešní krytina KM BETA, střešní okna VELUX.

Obec je obklopena lesy. Poloha nemovitosti je vhodná na cestování do Prahy. Nájezd na dálnici je vzdálen jen 9 km. V obci je malá prodejna, MŠ i ZŠ. Retailový park je 3,5 km.

Více informací Vám rád poskytnu po telefonu, případně na prohlídce domu. Rodinný dům je úplně nový a je ihned k nastěhování.

12 490 000 Kč za nemovitost

RD Býchory

Cihlová

Novostavba

Samostatný

Klidná část obce

Patrový

116 m2

174 m2

780 m2

664 m2

3

2021

Dálkový vodovod

Ústřední elektrické

Veřejná kanalizace

230V, 400V

Dlážděná, Asfaltová

Třída B - Velmi úsporná

Tomáš Chrastil

tel. 602320140

NTZkMzF