Úvod »» Rodinn dům Žleby


        

Rodinn dům Žleby

 

naše cena:
6 450 000 Kč

REZERVOVÁNO

Nabízím Vám na prodej krásný a prostorný dům v obci Žleby. Dům se nachází na okraji obce. Jedná se o velmi klidné místo s krásným výhledem do údolí na zámek Žleby.

Dispozičně je dům řešen pro velkou rodinu jako 8+1 nebo jako dvougenerační dům, v přízemí s bytem 4+1 a v patře s bytem 3+1.

Dům je velmi dobře dispozičně a prakticky řešen. Každé patro je přístupní z hlavního schodiště. V každém patře je pak centrální chodba, ze které je přístup do všech místností, které nejsou průchozí. Prostorný obývací pokoj je situován na jih, nachází se vedle kuchyně a je z něj přístup na balkón s krásným výhledem na zámek. Ložnice jsou v druhé části domu na sever a východ.

Každé patro má své oddělené WC a koupelnu. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu, je průběžně dobře udržovaný, bez dalších nutných okamžitých investic.

Vytápění domu zajišťuje praktický systém vytápění. Je k dispozici jak plynový kotel, tak kotel na tuhá paliva a je instalován i elektrokotel.

Celý půdorys domu je podsklepen a je zde technické zázemí domu spolu s velkým množstvím úložných prostor. Na zahradě se nachází praktický zahradní domek.

Jistě také oceníte prostornou garáž, přístupnou z ulice.

Celkově dům působí velmi příjemným dojmem a jeho umístění jen podtrhuje krásný výhled.

Vřele doporučuji prohlídku.

6 450 000 Kč za nemovitost (k jednání)

Žleby

Cihlová

Velmi dobrý

Samostatný

Okraj obce

Patrový

139 m2

220 m2

839 m2

700 m2

110 m2

1

Dálkový vodovod

Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické

Plynovod

Veřejná kanalizace

Internet

230V, 400V

Silnice, Autobus

Asfaltová

Třída G - Mimořádně nehospodárná (PENB není zatím zpracován)

Ing. Tomáš Chrastil

tel. 602320140

ZTNjNTZiNT