Úvod »» Rodinný dům Veltruby


        

Rodinný dům Veltruby

 

naše cena:
3 300 000 Kč

REZERVOVÁNO

Nabízím Vám na prodej krásný dům v obci Vetruby u Kolína. Nachází se v klidné části obce bez provozu. U domu je pěkný pozemek orientovaný od východu k západu. Dům je nyní řešen jako 3+1. V přední části se nachází pokoj, na který navazuje chodba, která je rozšířená u vstupní verandu. V chodbě jsou dveře do koupelny a spíže. Z verandy je vstup na WC a do malého sklepa. Na chodbu pak navazuje kuchyň, za ní je obývák a jako poslední obytná místnost je zde ložnice. Za ložnicí jsou ještě další místnosti, které slouží jako sklad. Jsou přístupné ze dvora stejně tak jako prostorná garáž s dílnou. Za ní je vstup na půdu.

Dům je napojen na kanalizaci a na pozemku je vlastní studna. Vytápění bylo řešeno ústředním vytápěním kotlem na tuhá paliva, který byl umístěn ve sklepě. Nyní se dům vytápí přímotopy. Dům je k celkové rekonstrukci.

Dům je velmi dobře umístěn, místo je opravdu pěkné. Zastávka MHD do Kolína 350 m. Nájezd na dálnici D11 7 km. Kolín 4 km. V obci je MŠ, ZŠ a obchod a hospoda. Možnost krásného koupání v přírodních koupalištích v okolí. Cyklostezka Kolín – Poděbrady – Nymburk.

Vřele doporučuji prohlídku domu.

Ing. Tomáš Chrastil

tel. 602320140

NGMyNjI