Úvod »» Rodinný dům Žabonosy


        

Rodinný dům Žabonosy

 

naše cena:
3 800 000 Kč

REZERVOVÁNO

Nabízím Vám na prodej krásný dům v obci Žabonosy. Dům se nachází na krásném místě u potoka „Bečvárka“. Jedná se o výjimečné místo s krásnou atmosférou.

Dům je dispozičně řešen jako velmi prostorné 3+1 s možností dalšího rozšíření o půdní vestavbu. Dům je umístěn ve svahu k potoku, velká část domu je podsklepena. Ze zádveří je vstup do centrální chodby, ze které je vstup do koupelny, samostatného WC, šatny, kuchyně a obývacího pokoje. Kuchyň je prostorná s dostatkem místa pro jídelní část. Je propojena také s velkým obývacím pokojem. Obě místnosti mají překrásný výhled do korun stromů u potoka. V obývacím pokoji je umístěn krb. Z obývacího pokoje je vstup do dětského pokoje a ložnice. Z chodby jsou schody na půdu, kde mohou vzniknout další obytné místnosti.

Na pozemku je umístěna samostatná zděná garáž. Je zde uděláno posezení na terase i v pergole. Dům je vytápěn elektrokotlem v kombinaci s kotlem na tuhá paliva (oba jsou umístěny v suterénu domu) a krbem. Dům má vlastní studnu a je napojen na kanalizaci. Je tu velké množství úložných prostor v suterénu, půdě i garáži.

Vřele doporučuji prohlídku domu a výjimečného místa.

3 800 000 Kč za nemovitost, včetně provize, včetně poplatků, včetně právního servisu

2005TC03

Cihlová

Dobrý

Samostatný

Klidná část obce

Patrový

200 m2

997 m2

40 m2

3

1

2003

Místní zdroj, Dálkový vodovod

Lokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické

Veřejná kanalizace

Internet

230V, 400V

Asfaltová

Třída G - Mimořádně nehospodárná

Ing. Tomáš Chrastil

tel. 602320140

NGIxZjQ1O