Úvod »» Rodinný dům Kolín


        

Rodinný dům Kolín

 

naše cena:
6 999 000 Kč

Nabízím Vám na prodej krásný dům v Kolíně. Nachází se ve slepé ulici v části Kolína „Na Vinici“. Dispozičně je dům řešen jako prostorné 6+kk. V přízemí se nachází malá šatna v zádveří, velký obývací pokoj s jídelnou a moderní bílou kuchyní. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s posezením, na kterou navazuje zahrádka s bazénem. Směrem do zahrady je také situován pokoj, který je nyní jako dětský pokoj. Dále je v přízemí krásná koupelna se sprchovým koutem a je zde také udělané malé dětské WC. Koupelna je od chodby oddělena stěnou z luxfer. Klasické WC je samostatná místnost vedle koupelny a technická místnost spojená s garáží. V patře jsou tři samostatné neprůchozí velké pokoje, koupelna s masážní vanou a toaletou, praktická prádelna a kancelář.

Za domem je krásná malá zahrádka s velkým bazénem a posezením u něj. Dům je krásně funkčně propojen ze zahrady přes útulnou terasu do obývacího pokoje a kuchyně. Do patra vede krásné moderní schodiště, které je prosvětlené střešním oknem.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem. V přízemí je podlahové topení, v patře jsou radiátory.

Místo je velmi klidné s minimem provozu. Jistě také oceníte široký vjezd ze silnice do garáže na DO. Průkaz energetické náročnosti budovy zatím není vypracován, uvádíme tedy v souladu s novelou zákona č. 406/2000 Sb. energetickou třídu G.

6 999 000 Kč za nemovitost, včetně provize, včetně poplatků, včetně právního servisu (k jednání)

0719TC06

Cihlová

Novostavba

Samostatný

Klidná část obce

Patrový

140 m2

227 m2

482 m2

342 m2

1

Dálkový vodovod

Ústřední plynové

Plynovod

Veřejná kanalizace

Telefon, Internet

230V, 400V

Vlak, Silnice, MHD, Autobus

Asfaltová

Třída C - úsporná

Ing. Tomáš Chrastil

tel. 602320140

MDg3Y2