Úvod »» Mlýn Nesměň - Buda


        

Mlýn Nesměň - Buda

 

naše cena:
4 899 000 Kč

REZEVOVÁNO

Nabízím Vám na prodej krásný objekt s historií mlýna. Dům se nachází na okraji obce Buda u potoka a lesa. Stavba prošla rozsáhlou rekonstrukcí vnitřní i vnější. Jedná se velký dům o třech nadzemních patrech a prostorném sklepě. Dispoziční řešení je 8+1. Další místnosti mohou být odděleny z prostorných otevřených ploch v přízemí a patře. V přízemí se nachází zádveří, místnost s kamny, která může sloužit jako ložnice. Dále velký prostor sloužící jako obývací pokoj. Za ním se nachází kuchyň s krásnou pecí. O patro víše je další otevřený prostor s kulečníkem, barem a místem pro odpočinek. Ve zkosené části nad chodem je ložnice. V podkroví jsou čtyři menší samostatné pokoje, každý s vlastní koupelnou a toaletou. Každá velká místnost má vlastní velká krásná kamna pro vytápění. Dále je vytápění zajištěno výkonným tepelným čerpadlem s rozvodem do podlahového vytápění ve 1. a 2. nadzemním patře. Ve sklepě je příprava pro vnitřní bazén a jeho zázemí (počítá se s ohřevem bazénu také tepelným čerpadlem). Dům je důmyslně technicky vybaven. Pokud nechcete topit v kamnech, můžete jen zatnout podlahové vytápění.

Pozemek je rovinatý u příjezdu. Poskytuje dostatek soukromí pro rodinné aktivity. Je zde postaven zahradní domek pro děti, domek pro nářadí, pergola pro posezení a ohniště. Na pozemku je kvalitní koupací sud. Místo je opravdu krásné.

Dům je napájen vodou z vlastní kopané studny. Voda je čištěna úpravnou vody v suterénu. Odpad je sveden do ČOV.

Na objekt není nyní ještě zpracován Průkaz energetické náročnosti budovy, musí být tedy do zpracování inzerována energetická třída G.

Dům se nyní vyklízí, přesto Vám vřele doporučuji prohlídku nemovitosti.

4 899 000 Kč za nemovitost, včetně provize, včetně poplatků, včetně právního servisu

1904TC001

Smíšená

Po rekonstrukci

Samostatný

Okraj obce

Patrový

4 včetně 1 podzemního

183 m2

450 m2

1223 m2

1040 m2

80 m2

Místní zdroj

Lokální tuhá paliva, Jiné

ČOV pro celý objekt

230V, 400V

Silnice

Třída G - Mimořádně nehospodárná

 

Ing. Tomáš Chrastil

tel. 602320140

NWQ4ZDA4